Okna Słowińscy – Home

Jakość i szukanie rozwiązań, które dadzą zadowolenie naszym klientom to zasady, którymi na co dzień kierujemy się, prowadząc naszą firmę oferującą okna i drzwi drewniane, drewniano-aluminiowe oraz rozwiązania stolarskie z aluminium oraz PCV. Od 1968 roku, czyli od początku istnienia firmy, założonej przez Zygmunta Kubę Słowińskiego, stawiamy na wysoki poziom i jakość naszych produktów. Oferowane przez nas okna i drzwi są wytwarzane w bardzo nowoczesnej fabryce zlokalizowanej w Słupcy 70 km od Poznania i zaledwie 28 km od Konina. Procesem wytwórczym zajmuje się 170 pracowników, przez co mamy pewność, że dostarczymy naszym klientom wyłącznie najwyższej klasy energooszczędne okna i drzwi.

Drewno sosnowe i dębowe stosowane w produkcji
 pochodzi wyłącznie z udokumentowanych źródeł, co potwierdza certyfikat FSC

Okna drewniane

Trwały materiał, szansa eksperymentowania z kolorem czy możliwość wydobycia piękna budynku – to tylko niektóre powody, dla których warto sięgnąć po okna drewniane. Gdańsk jest jednym z tych miast, w których zainteresowanie tego rodzaju oknami z roku na rok wzrasta. Poznaj bogatą ofertę firmy Słowińscy. Przedsiębiorstwo od wielu dekad produkuje i sprzedaje sprawdzone okna drewniane i wiele innych produktów. Działa także na rzecz klientów w Gdańsku. Dowiedz się, dlaczego warto zdecydować się na okna od sprawdzonych producentów.

Okna drewniano-aluminiowe

Wiemy, jak istotne jest zaufanie. Dlatego od pokoleń dbamy o to, by nasi klienci wychodzili z naszych salonów zadowoleni, z solidnie wykonanymi oknami czy drzwiami. Produkty dostępne w naszej ofercie to połączenie funkcjonalności i estetyki. Jeżeli szukasz okien drewniano-aluminiowych w Gdańsku, koniecznie dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach.

Balkony przesuwne

W tej grupie produktów dostępne są konstrukcje o różnym przeznaczeniu – z powodzeniem stosuje się je w budownictwie mieszkalnym, ale też przemysłowym oraz w miejscach użyteczności publicznej. Witryny sklepowe, wystawy czy biurowce to tylko przykładowe przestrzenie, gdzie wykorzystuje się okna aluminiowe, które szczególnie dobrze prezentują się w nowoczesnych nieruchomościach. Szeroki wybór wielkości, rodzajów konstrukcji i grubości wypełnień pozwala na precyzyjne dobranie dokładnie takiej stolarki, jakiej się poszukuje.