Energooszczędne

OKNA PCV – rabat do 20%

Okna PCV – Słowińscy

Wiodące systemy okien PVC

Okna Isotherm 85

Współczynnik przenikania ciepła:

Uw = 0,8 W/m2k

Okna Ideal 7000

Współczynnik przenikania ciepła:

Uw = 0,82 W/m2k

Okna Ideal 4000

Współczynnik przenikania ciepła:

Uw = 1,0 W/m2k

Atuty naszych

okien PCV

  • Wysoka odporność na warunki atmosferyczne
  • Dobre parametry cieplne
  • Szybka realizacja zamówień
  • Atrakcyjna cena

Okna PCV są dedykowane wszystkim, którym zależy zarówno na atrakcyjnej cenie, jak i trwałości produktu. Dają również inne oszczędności, polegające na ochronie przed uciekaniem ciepła z pomieszczenia. Dobre Okna PCV są dedykowane wszystkim, którym zależy na trwałości produktu, dobrych parametrach użytkowych i atrakcyjnej cenie. Stolarka PVC ma szereg niepodważalnych zalet. Pozwala uzyskać wymierne oszczędności kosztów ogrzewania, tłumi hałas, jest odporna na wilgoć, a dodatkowo można ją zamówić w bardzo bogatej gamie kolorów. Współczynnik przenikania ciepła Uw = 0,8 W/m2K, jest dla naszych okien PCV Isotherm 85 standardem. Nowoczesne okna PCV wytwarzane przez Firmę Słowińscy to bardzo dobry produkt w atrakcyjnej cenie.

Ponad 50 lat doświadczenia w branży stolarki okiennej pozwoliło nam wypracować optymalne rozwiązania związane z produkcją i montażem okien.Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku Firma Słowińscy produkuje i montuje okna i drzwi PVC od 1999 roku. Nasze produkty sprzedajemy z sukcesem w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, ale także w Koninie, Słupcy, Gnieźnie i Wrześni. Jakość okien Słowińscy doceniają licznie stali odbiorcy z Holandii, Niemiec, Francji i USA.

Jesteś zainteresowany wyceną okien PCV?

Dlaczego okna PCV firmy Słowińscy

Początki Firmy Słowińscy produkującej energooszczędne okna i drzwi PCV, drewniane i drewniano-aluminiowe sięgają 1968 roku. To wówczas Zygmunt Kuba Słowiński zdecydował się uruchomić w Słupcy prywatny zakład zajmujący się przerobem drewna. Dzięki dbałości o zadowolenie klientów i wysokiej jakość produkowanych wyrobów firma Słowińscy szybko się rozwija. Nasza nowoczesna fabryka, w której 170-cio osobowa załoga produkuje energooszczędne okna , drzwi i balkony przesuwne znajduje się w Słupcy, niespełna 30 minut drogi od Gniezna. Jeżeli więc chcą Państwo zamówić nasze okna PCV, drewniane, lub drewniano-aluminiowe będąc w Gnieźnie, zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu firmowego w Poznaniu lub w Słupcy.

Tak niezwykła bliskość sprawia, że możecie Państwo liczyć na łatwość zakupu oraz szybką reakcję naszego serwisu w wielu nurtujących kwestiach. Wybierając nasze okna i drzwi, kupujecie Państwo towar bezpośrednio u producenta, co wiąże się z bardziej konkurencyjną ceną niż u pośrednika oraz większą pewnością jakości wykonania niż w przypadku firm sprzedających kilka marek jednocześnie.

Nasze okna i drzwi są dostępne w 10 salonach firmowych w Polsce. Większość naszych produktów jest wysyłana do Europy Zachodniej, a także na inne kontynenty – do USA, Kanady oraz Australii. Od pokoleń dbamy o to, by dostarczane Państwu okna i drzwi spełniały swoje zadania użytkowe, jak również wzbogacały wygląd budynków. Nasze okna podpisujemy własnym nazwiskiem. Zadowolenie i rekomendacja klientów jest dla nas najlepsza nagrodą.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania lub żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest SŁOWIŃSCY SP.J. ul. Wspólna 2, 62-400 Słupca NIP 667-15-41-832