Energooszczędne

Okna i Drzwi

Okna Słowińscy – Salon Warszawa

Jesteśmy renomowanym polskim producentem wysokiej jakości energooszczędnych okien, drzwi i balkonów przesuwnych. Nasza historia rozpoczęła się w 1968 roku i trwa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Specjalizujemy się w innowacyjnych energooszczędnych systemach okien drewniano-aluminiowych i drewnianych. Wysoki poziom kadry technicznej i zaawansowanie technologiczne fabryki pozwalają produkować okna i drzwi na najwyższym światowym poziomie. W Polsce Firma Słowińscy prowadzi dystrybucję poprzez sieć własnych salonów. W Warszawie jesteśmy obecni już od niemal 20 lat. Rekomendacja zadowolonych klientów jest dla nas najlepszą reklamą i podziękowaniem za codzienne zaangażowanie.

O poziomie jakości naszych okien najlepiej świadczy 70% udział eksportu w sprzedaży. Nasze energooszczędne, a jednocześnie bardzo estetyczne okna i drzwi znajdują licznych odbiorców w krajach Europy Zachodniej, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii.

Nowoczesna fabryka Firmy Słowińscy o powierzchni 10 000 m2 mieści się w Słupcy, przy autostradzie A-2 w odległości 220 km na zachód od Warszawy. Nasz zespół to niemal 200 doświadczonych i silnie zmotywowanych pracowników. Tradycja zobowiązuje, ale stawiamy na innowacyjność technologiczną, ciągłe doskonaląc wytwarzaną stolarkę. Nadrzędnym celem firmy Słowińscy jest by oferowane w salonie firmowym Warszawa okna energooszczędne spełniały oczekiwania estetyczne i użytkowe, gwarantując satysfakcję z ich użytkowania.

Drewno sosnowe i dębowe stosowane w produkcji
 pochodzi wyłącznie z udokumentowanych źródeł, co potwierdza certyfikat FSC

Okna drewniane

Naturalnie piękny i niezwykle szlachetny materiał, pozwalający na eksperymentowanie z jego finalnym wybarwieniem, to tylko klika z licznych powodów dlaczego warto zastanowić się nad wyborem stolarki drewnianej. Warszawa jest miastem w którym odnotowujemy coraz większe zainteresowanie klientów oknami drewnianym. Prosimy o zapoznanie się z bogatą ofertą produktową firmy Słowińscy. Nasze przedsiębiorstwo od ponad pięciu dekad produkuje okna i drzwi z drewna. Nasze okna montujemy w Warszawie i okolicach już od ponad 20 lat. Dowiedz się więcej o zaletach okien drewnianych i dlaczego warto kupować stolarkę od uznanego producenta.

Okna drewniano-aluminiowe

Okna drewniano-aluminiowe to idealne połączenie natury i trwałości. Zaufanie i zadowolenie klientów jest dla nas najwyższym priorytetem. Dlatego przykładamy bardzo dużą uwagę do profesjonalnej obsługi w czasie sprzedaży i po jej zakończeniu. Dbamy, by klienci odwiedzający nasze salony firmowe byli obsługiwani na najwyższym profesjonalnym poziomie. Jeśli szukacie Państwo okien drewniano-aluminiowych w Warszawie zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego salonu firmowego i zapoznania się z możliwymi rozwiązaniami technicznymi.

Balkony przesuwne

Zastosowanie balkonu przesuwnego HS pozwala znacząco zwiększyć wielkość przeszklenia. Nowoczesne bezawaryjne systemy wózków zapewniają balkonom przesuwnym, także tym o bardzo dużych gabarytach cichą i bardzo płynną pracę. Jeśli szukacie Państwo balkonów przesuwnych w Warszawie, to zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego salonu firmowego i zapoznania się z możliwymi rozwiązaniami technicznymi.