Energooszczędne

Okna i Drzwi

Okna Słowińscy – producent okien Konin

Początki naszej firmy produkującej wysokiej klasy okna drewniane, drewniano-aluminiowe, a także drzwi sięgają 1968 roku, kiedy to Zygmunt Kuba Słowiński podjął decyzję o tym, by prowadzić biznes rodzinny wywodzący się z Wielkopolski. Dzięki wartościom, którymi od pokoleń kierujemy się w swojej pracy – takimi jak dbałość o jakość dostarczanych produktów oraz zadowolenie klientów – nieustannie się rozwijamy. Nasza nowoczesna fabryka, w której 170 pracowników produkuje energooszczędne okna oraz drzwi, znajduje się w Słupcy, niespełna 30 minut drogi od Konina. Jeżeli więc chcą Państwo zamówić nasze produkty, np. okna drewniane, będąc w Koninie, zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu firmowego.

Wybierając nasze okna i drzwi, kupujecie Państwo towar bezpośrednio u producenta, co wiąże się z bardziej konkurencyjną ceną niż u pośrednika oraz większą pewnością jakości wykonania niż w przypadku firm sprzedających kilka marek jednocześnie.

Drewno sosnowe i dębowe stosowane w produkcji
 pochodzi wyłącznie z udokumentowanych źródeł, co potwierdza certyfikat FSC

Okna PCV

Ponad 50 lat doświadczenia pozwoliło wypracować nam najlepsze rozwiązania związane z produkcją i montażem okien. Podążając za trendami i potrzebami naszych klientów, na co dzień produkujemy okna PCV. Konin, Poznań czy Gdańsk to tylko niektóre miasta, w których można spotkać nasze produkty. Jakość naszych wyrobów jest doceniana także za granicą – w Niderlandach. Dlaczego polecamy okna PCV?

Okna drewniano-aluminiowe

Drewno czy aluminium? Co powiesz na połączenie tych dwóch tworzyw w jednym produkcie? Przed laty taki eksperyment się powiódł, dając światu okna drewniano-aluminiowe. Dziś, bazując na najlepszych doświadczeniach mistrzów stolarki okiennej, tworzymy okna, łącząc te dwa surowce. Wykorzystujemy ich najbardziej istotne cechy rodzajowe, by chronić Ciebie i Twój dom lub inny ważny dla Ciebie budynek przed utratą ciepła, a dodatkowo zapewniając piękny wygląd na kolejne dekady.

Okna drewniane

Wybierz gatunek drewna, który najbardziej Ci się podoba. Dobierz kolor, który będzie zdobił Twoje okna drewniane w Koninie. Jeżeli mieszkasz w tym mieście lub w okolicach i szukasz firmy zajmującej się produkcją okien, dobrze trafiłeś. Przedsiębiorstwo Słowińscy przygotowało dla Ciebie bogatą ofertę okien drewnianych.

Okna aluminiowe

Minimalizm i nowoczesność – to dwa trendy, za którymi podążają klienci, wybierający nasze okna aluminiowe. Konin to jedno z tych miast, w którym działamy i chętnie dostarczamy nasze produkty. Firma Słowińscy już od pół wieku tworzy rozwiązania z zakresu stolarki okiennej. W naszym portfolio znajdują się również okna aluminiowe wyróżniające się szeregiem korzyści.