Energooszczędne

Okna i Drzwi

Okna Słowińscy Konin

Początki naszej firmy produkującej wysokiej klasy okna drewniane, drewniano-aluminiowe, a także drzwi sięgają 1968 roku, kiedy to Zygmunt Kuba Słowiński podjął decyzję o tym, by prowadzić biznes rodzinny wywodzący się z Wielkopolski. Dzięki wartościom, którymi od pokoleń kierujemy się w swojej pracy – takimi jak dbałość o jakość dostarczanych produktów oraz zadowolenie klientów – nieustannie się rozwijamy. Nasza nowoczesna fabryka, w której 170 pracowników produkuje energooszczędne okna oraz drzwi, znajduje się w Słupcy, niespełna 30 minut drogi od Konina. Jeżeli więc chcą Państwo zamówić nasze produkty, np. okna drewniane, będąc w Koninie, zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu firmowego.

Tak niezwykła bliskość sprawia, że można liczyć na łatwość zakupu oraz szybką reakcję naszego serwisu w wielu nurtujących kwestiach. Wybierając nasze okna i drzwi, kupujecie Państwo towar bezpośrednio u producenta, co wiąże się z bardziej konkurencyjną ceną niż u pośrednika oraz większą pewnością jakości wykonania niż w przypadku firm sprzedających kilka marek jednocześnie.

Nasze okna i drzwi są dostępne w 10 salonach firmy w Polsce. Większość naszych produktów jest wysyłana do Europy Zachodniej, a także na inne kontynenty – do USA, Kanady oraz Australii. Od pokoleń dbamy o to, by dostarczane Państwu okna i drzwi spełniały swoje zadania użytkowe, jak również wzbogacały wygląd budynków. Państwa zadowolenie to dla nas najlepsza nagroda włożona w trud produkcyjny.

Jesteś zainteresowany energooszczędną stolarką?