Energooszczędne

Okna i Drzwi

Okna Słowińscy Łódź

Jesteśmy drugim pokoleniem rodzinnej firmy która zajmuje się produkcją okien i drzwi. Firmę Słowińscy założył nasz ojciec  Zygmunt Kuba Słowiński w 1968 roku. Zaczynaliśmy od stolarki drewnianej, dzisiaj nasza oferta produktowa obejmuje okna i drzwi drewniane w kilku system o grubości od 68 do 92 mm, nowoczesne systemy okien drewniano-aluminiowe, oraz  stolarkę z PCV i aluminium.

Dysponujemy dużym i bardzo nowoczesnym potencjałem produkcyjnym. Fabryka o powierzchni ponad  10 000 m2 mieści się w Słupcy, 150 km od Łodzi. Zatrudniamy 180 pracowników. Wytwarzamy najwyższej jakości energooszczędne okna i drzwi, a także stolarkę historyczną w systemie Retro dla obiektów zabytkowych.

Okna Firmy Słowińscy można obejrzeć i zamówić w 10 salonach firmowych. Miarą sukcesu i rozpoznawalności marki jest nasza wieloletnia obecność na rynkach zagranicznych. Większość wytwarzanych przez nas okien i drzwi trafia na export do krajów Europy Zachodniej, USA, Kanady i Australii. Produkowane okna i drzwi sygnujemy własnym nazwiskiem, dlatego nadrzędną zasadą działania firmy jest bezkompromisowa jakość i dbałość o zadowolenie klientów.

Jesteś zainteresowany energooszczędną stolarką?